0
Вход и Регистрация
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА ЗА ПОРЪЧКИ НАД 60лв.
SALE 56%

Модерен дамски комплект K2171

78.95 лв. 34.95 лв.

Безплатна доставка над 60 лв.
14 дни право на връщане
Разрешен преглед и тест
  • Материя:Тениската е изработена от мек памук с лек еластан – осигуряващ комфорт и свобода на движение. Полата е от гладка, еластична материя с фина текстура, която приляга по тялото и подчертава фигурата, без да я пристяга.
  • Кройка:Тениската е с леко свободна, класическа кройка с обло деколте. Полата е с висока талия, вталена по бедрата и завършваща с деликатен волан, който създава женствен и елегантен завършек на силуета.
  • Детайли:Тениската впечатлява с ефектна флорална щампа в наситени златисти и розови тонове – придава артистичност и бохо излъчване. Надписът “Paris is always a good idea. Est. 1982” добавя ретро акцент. Тъмнозелената пола с къдра в долната част внася дълбочина и стилен контраст към визията.
  • Срок на доставка: 1-2 работни дни.
  • Стайлинг идея:Носи комплекта с бели кецове или обувки на ток за различен тип настроение – от кежуал до елегантно. Добави чанта с плетена текстура или златни бижута за завършек. Перфектен избор за разходки в града, срещи или следобедно кафе с артистичен дух.

Размер

S, M, L

Цвят

Зелен

дамски дрехи
Код: K2171 Категории: ,
Търсене